Warsztaty chustonoszenia

Warsztaty noszenia w chuście
Oferta Fundacji

wtorek, 8 Maj 2018

Chustonoszenie nie jest żadną tajemną sztuką! Ktoś kiedyś powiedział, że każdej mamie, wraz z narodzinami dziecka, powinna wyrastać dodatkowa para rąk. Nie wyrasta jednak, dlatego wymyślono chusty, aby wspomóc mamę w codziennym funkcjonowaniu.

Na warsztaty zapraszamy przyszłych rodziców oraz rodziców małych dzieci, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z chustonoszeniem.

W czasie zajęć:

• pokażemy Wam różnego rodzaju chusty: elastyczne, tkane i kółkowe
  • przedstawimy wygodne wiązania
  • postaramy się, aby każdy mógł wypróbować przynajmniej jeden sposób noszenia, dopasowany do jego potrzeb
  • pokażemy i opowiemy o różnych nosidłach do noszenia dzieci
  • zapoznamy Was z naszą Wypożyczalnią chust i nosideł, z której może skorzystać każdy, kto chciałby wypróbować daną chustę lub nosidło przed zakupem

Warsztaty odbywają się w ramach Klubu Rodziców prowadzonym przez Stowarzyszenie Daleko Więcej.

Stowarzyszenie Daleko Więcej
ul. Berka Joselewicza 28