Klub Kurczaba 2

• piątek 9:00-14:00
Wsparcie dla rodzin z Ukrainy

Logo Unicef

We współpracy z UNICEF, w Klubie Rodziców przy ul. Kurczaba 2 w Krakowie, od 1 lipca 2022 wydłużono godziny otwarcia w ramach projektu „Organizowanie dodatkowych zajęć integracyjnych w Klubach Rodziców z dziećmi do lat 3, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i rodzin ukraińskich”. Więcej na stronie Godziny dla Ukrainy.

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do udziału w zajęciach, szczegóły w harmonogramie oraz na Grupie na Facebook.

Klub Rodziców z dziećmi do lat 3

Dojazd

Klub znajduje się naprzeciwko Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu, przy skrzyżowaniu Wielickiej i Teligi.

• tramwaje: 3, 9, 69, 73
  • autobusy: 144, 173, 204, 224, 244, 274, 301, 304, 503
  • samochód: obok Klubu znajdują się miejsca parkingowe

Jeżeli więc jesteś osobą ze szczególnymi potrzebami i moglibyśmy w jakikolwiek sposób usunąć bariery stojące na drodze do skorzystania z oferty Klubu

Uwarunkowania dostępności w Klubie rodziców przy Kurczaba 2
  • bezpośrednio przed Klubem znajduje się miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych
  • przy wejściu do Klubu nie ma schodów, progów czy innych barier komunikacyjnych (wejście z poziomu chodnika, Klub znajduje się na parterze)
  • szerokość drzwi i korytarzy umożliwia wjazd wózkiem inwalidzkim
  • do Klubu mają wstęp osoby poruszające się z psem przewodnikiem
  • po wcześniejszym kontakcie, możliwa jest pomoc asystenta Fundacji w dotarciu do Klubu i na jego terenie
  • w przestrzeni Klubu brak informacji głosowych, pętli indukcyjnych, oznaczeń w alfabecie Braille’a, oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób słabowidzących

Postaramy się pomóc w każdej sprawie: czy poruszasz się na wózku, czy potrzebujesz wsparcia w samodzielnym przemieszczaniu się, czy specyficznej formy komunikacji z obsługą.

Klub Rodziców Fundacji Polekont to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Współpracują z nami specjaliści i pasjonaci, dzięki którym zajęcia oferowane w Klubie są różnorodne i prowadzone na najwyższym poziomie. Nasi animatorzy to kompetentne i otwarte osoby, dzięki którym w Klubie panuje przyjazna, ciepła atmosfera.