Warsztaty twórcze

Każdy może znaleźć w sobie odrobinę artysty

Sztuka to nie tylko wielkie dzieła w muzeum czy galerii. Sztuką może być także wydziergany samodzielnie szalik czy ręcznie wykonana kartka z życzeniami.

Na naszych warsztatach możesz puścić wodze fantazji, nauczyć się nowych technik, spędzić czas przy wspólnym, twórczym stole. Udowodnimy Ci, że każdy ma w sobie ukryty talent, a także pokażemy jak sztuka może wspierać wszechstronny rozwój dzieci.

Rękodzieło relaksuje, pozwala oderwać się od codziennych trosk i daje poczucie spełnienia, gdy zostaje ukończone. Wspólne spotkanie przy szydełku czy krosnach to także rozmowy w kręgu, doświadczenie wspólnoty, wsparcia i zrozumienia.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

• Warsztaty tkania na krosnach
  • Warsztaty szydełkowania
  • Warsztaty haftowania
  • Warsztaty decupage
  • Warsztaty malowania akwarelami
  • Warsztaty kaligrafii
  • Zajęcia twórcze dla dzieci
  • Ruchowe zajęcia rozwijające dla dzieci
  • Zajęcia muzyczne Gordonki

22 kw. 2024 10:00 - 11:00

*zapisujemy tylko dorosłych Warsztaty dla mam. Malować może każdy, przyjdź i sprawdź jak relaksujące jest malowanie akwarelami. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.

29 kw. 2024 10:00 - 11:00

17 kw. 2024 10:00 - 11:00

*Zapisujemy tylko dzieci Zapraszamy dzieci od 2 r.ż. na różnorodne zajęcia twórcze, w czasie których będziemy ćwiczyć umiejętności manualne wykonując proste, kreatywne prace plastyczne. Zapoznamy dzieciaczki z różnymi materiałami i przyborami plastycznymi, nauczymy kleić, malować, rysować, wycinać, ozdabiać, nawlekać, przeplatać. Będziemy ćwiczyć małe rączki, tworzyć coś z niczego, bawiąc się poznawać kolory, kształty i różne zależności. A wszystko to w miłej, swobodnej atmosferze, w bezpiecznym towarzystwie rodziców. Zachęcamy do założenia swobodnych ubrań, które mogą się pobrudzić lub o zabranie ubrań na zmianę.

W zajęciach może również uczestniczyć starsze rodzeństwo naszych klubowiczów (dzieci w wieku 3-6 lat)

22 kw. 2024 11:00 - 12:00

Doświadczanie świata wszystkimi zmysłami - zapraszamy na 60 minut wspólnej zabawy. Zabawy sensoryczne to czas brudzenia się, kreatywności i spontanicznej twórczości. Prosimy o przyjście w swobodnych ubraniach, które mogą dzieci pobrudzić.

22 kw. 2024 17:00 - 18:00

Temat: wiosenna łąka - praca grupowa – prosta praca plastyczna łącząca wyklejanie, malowanie farbami, wypełnianie gotowymi elementami dużej przestrzeni.

23 kw. 2024 11:00 - 12:00

24 kw. 2024 10:00 - 11:00

25 kw. 2024 09:30 - 10:30

Prosimy o przyjście w swobodnych ubraniach, które mogą dzieci pobrudzić.

29 kw. 2024 17:00 - 18:00

Warsztat: Zajecia muzyczne - Śpiewogranki

18 kw. 2024 12:30 - 13:30

*Zapisujemy tylko dzieci w wieku 0-3 lata. Zajęcia umuzykalniające mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Z badań naukowych wynika, że zajęcia umuzykalniające: • stymulują pełny i bardziej harmonijny rozwój mózgu; • są wspaniałym treningiem pamięci i koncentracji; • rozwijają zdolności językowe; • uczą logicznego myślenia; • wpływają na rozwój zdolności matematycznych; • poprawiają samopoczucie (uspokajają i pomagają rozładować emocje); • uczą pracy i współżycia w zespole.

Warsztat: Zajęcia muzyczne - Śpiewogranki

23 kw. 2024 10:30 - 11:30

*Zapisujemy tylko dzieci w wieku 0-3 lata.

Z badań naukowych wynika, że zajęcia umuzykalniające:

• stymulują pełny i bardziej harmonijny rozwój mózgu;
• są wspaniałym treningiem pamięci i koncentracji;
• rozwijają zdolności językowe;
• uczą logicznego myślenia;
• wpływają na rozwój zdolności matematycznych;
• poprawiają samopoczucie (uspokajają i pomagają rozładować emocje);
• uczą pracy i współżycia w zespole.

Warsztat: Zajecia muzyczne - Śpiewogranki

25 kw. 2024 12:30 - 13:30

Warsztat: Zajęcia muzyczne - Śpiewogranki

30 kw. 2024 10:30 - 11:30

*Zapisujemy tylko dzieci w wieku 0-3 lata.

Z badań naukowych wynika, że zajęcia umuzykalniające:

• stymulują pełny i bardziej harmonijny rozwój mózgu;
• są wspaniałym treningiem pamięci i koncentracji;
• rozwijają zdolności językowe;
• uczą logicznego myślenia;
• wpływają na rozwój zdolności matematycznych;
• poprawiają samopoczucie (uspokajają i pomagają rozładować emocje);
• uczą pracy i współżycia w zespole.

Jeżeli chcesz zorganizować warsztaty, skontaktuj się z nami: oddzwonimy i ustalimy terminy i zasady współpracy.

4 Apr 2024 09:30 - 10:30

2 Apr 2024 11:00 - 12:00