Klub Oświecenia 39

Logo Miasto Kraków

Więcej informacji o klubie na Stronie głównej Klubu Rodziców.

Zajęcia zorganizowane


Decyzją Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, od 26 października 2020 do odwołania działalność  Klubu Rodziców Fundacji Polekont odbywa się w trybie hybrydowym to znaczy, że część zajęć odbywa się stacjonarnie, a niektóre w trybie online (szczegóły w harmonogramie).

Godziny otwarcia Klubu:

 • poniedziałek 14:00-19:00
 • wtorek 9:00-14:00
 • środa 9:00-14:00
 • czwartek 9:00-14:00
 • piątek 9:00 – 14:00
 • oraz w wybrane soboty

 

Zapraszamy do udziału w zajęciach, szczegóły w harmonogramie oraz na Grupie na Facebook.   

Adres

Klub Rodziców z dziećmi do lat 3
oś. Oświecenia 39/1A
31-636 Kraków

Mapa

Dojazd

Klub znajduje się na osiedlu Oświecenia, w bezpośredniej bliskości kościoła św. Maksymiliana Marii Kolbego w Mistrzejowicach (osiedle Tysiąclecia).

 • tramwaje: 9, 14, 74
 • autobusy: 123, 139, 178, 182, 482, 578
 • samochód: obok Klubu znajdują się miejsca parkingowe


Symbol dostępności
Zgodnie z naszą Deklaracją dostępności, chcemy aby Klub rodziców, jako jeden z obszarów działalności Fundacji Polekont, był otwarty dla wszystkich.

Jeżeli więc jesteś osobą ze szczególnymi potrzebami i moglibyśmy w jakikolwiek sposób usunąć bariery stojące na drodze do skorzystania z oferty Klubu

Uwarunkowania dostępności w Klubie rodziców na Oświecenia 39
 • bezpośrednio przed Klubem znajduje się wiele miejsc parkingowych
 • przy wejściu do Klubu znajdują się schody prowadzące do niskiego parteru, na których zainstalowano szyny najazdowe
 • szerokość drzwi i korytarzy umożliwia wjazd wózkiem inwalidzkim
 • do Klubu mają wstęp osoby poruszające się z psem przewodnikiem
 • po wcześniejszym kontakcie, możliwa jest pomoc asystenta Fundacji w dotarciu do Klubu i na jego terenie
 • w przestrzeni Klubu brak informacji głosowych, pętli indukcyjnych, oznaczeń w alfabecie Braille’a, oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób słabowidzących

Postaramy się pomóc w każdej sprawie: czy poruszasz się na wózku, czy potrzebujesz wsparcia w samodzielnym przemieszczaniu się, czy specyficznej formy komunikacji z obsługą.


Klub Rodziców Fundacji Polekont to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Współpracują z nami specjaliści i pasjonaci, dzięki którym zajęcia oferowane w Klubie są różnorodne i prowadzone na najwyższym poziomie. Nasi animatorzy to kompetentne i otwarte osoby, dzięki którym w Klubie panuje przyjazna, ciepła atmosfera.

Kinga Pukowska

Kieruje i zarządza Klubem. Tworzy harmonogramy, odpowiada za komunikację, koordynuje klubowe social media i jest duchem sprawczym całego przedsięwzięcia.

W Klubie prowadzi liczne warsztaty i spotkania specjalistyczne z zakresu żywienia dzieci i kompetencji rodzicielskich. Wspiera także rodziców w roli animatora.

Więcej Na stronie o mnie.

Joanna Mackało

Ukończyła szkołę muzyczna I stopnia oraz Uniwersytet Rolniczy. Uwielbia wszelakie prace manualne i rękodzieło. Ukończyła kurs „audiacja wstępna” wg teorii E.E. Gordona. W Klubie prowadzi dla was zajęcia umuzykalniające oraz kreatywne zajęcia dla dorosłych.

Prywatnie prowadzi typowo rodzinne życie - poza miastem w pół bliźniaku z dwójką dzieci i mężem 😀

Agnieszka Czerkawska

Z wykształcenia jest nauczycielem i na swoim koncie ma długoletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej i naukowej. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową.

Prywatnie jest żoną oraz mamą Jakuba i Dominiki, amatorką leśnych wędrówek i wycieczek rowerowych. Hobbistycznie zajmuje się grafiką komputerową.

W Klubie Rodziców wspiera rodziców w roli animatora.

Magdalena Szaraniec

Doula, Promotorka Karmienia Piersią. Wiceprezes Fundacji Polekont. Klub Rodziców zawsze był jej wielkim marzeniem.

Mama Natalki i Szymona.

W Klubie prowadzi zajęcia warsztatowe dla przyszłych rodziców, a także z tematyki dotyczącej karmienia piersią. Pełni też funkcję animatora.

Anna Wołos

Nauczycielka jogi w stylu Vinyasa oraz Yin, założycielka mobilnej szkoły jogi i uważności dla dzieci i dorosłych "Miś Jogin". Ważne dla Anny w pracy nauczyciela jest przekazywanie pozytywnej energii i czerpanie radości z bycia na macie.

Doświadczenie i wiedzę zdobywała m.in. na kursie RYT 200 Vinyasa w Up Dog Yoga Education School, u B. Lipskiej - Larsen oraz na innych kursach i warsztatach.

Strona domowa