Klub Oświecenia 39

Logo Miasto Kraków

Więcej informacji o klubie na Stronie głównej Klubu Rodziców.

Zajęcia zorganizowane

Godziny otwarcia Klubu:

• poniedziałek 14:00-19:00
  • wtorek 9:00-14:00
  • środa 9:00-14:00
  • czwartek 9:00-14:00
  • piątek 9:00 – 14:00
  • oraz w wybrane soboty

Zapraszamy do udziału w zajęciach, szczegóły w harmonogramie oraz na Grupie na Facebook.

Klub Rodziców z dziećmi do lat 3
oś. Oświecenia 39/1A

Dojazd

Klub znajduje się na osiedlu Oświecenia, w bezpośredniej bliskości kościoła św. Maksymiliana Marii Kolbego w Mistrzejowicach (osiedle Tysiąclecia).

• tramwaje: 9, 14, 74
  • autobusy: 123, 139, 178, 182, 482, 578
  • samochód: obok Klubu znajdują się miejsca parkingowe

Jeżeli więc jesteś osobą ze szczególnymi potrzebami i moglibyśmy w jakikolwiek sposób usunąć bariery stojące na drodze do skorzystania z oferty Klubu

Uwarunkowania dostępności w Klubie rodziców na Oświecenia 39
  • bezpośrednio przed Klubem znajduje się wiele miejsc parkingowych
  • przy wejściu do Klubu znajdują się schody prowadzące do niskiego parteru, na których zainstalowano szyny najazdowe
  • szerokość drzwi i korytarzy umożliwia wjazd wózkiem inwalidzkim
  • do Klubu mają wstęp osoby poruszające się z psem przewodnikiem
  • po wcześniejszym kontakcie, możliwa jest pomoc asystenta Fundacji w dotarciu do Klubu i na jego terenie
  • w przestrzeni Klubu brak informacji głosowych, pętli indukcyjnych, oznaczeń w alfabecie Braille’a, oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób słabowidzących

Postaramy się pomóc w każdej sprawie: czy poruszasz się na wózku, czy potrzebujesz wsparcia w samodzielnym przemieszczaniu się, czy specyficznej formy komunikacji z obsługą.

Klub Rodziców Fundacji Polekont to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Współpracują z nami specjaliści i pasjonaci, dzięki którym zajęcia oferowane w Klubie są różnorodne i prowadzone na najwyższym poziomie. Nasi animatorzy to kompetentne i otwarte osoby, dzięki którym w Klubie panuje przyjazna, ciepła atmosfera.