Władze Fundacji

Fundatorki

Zarząd

Jesteśmy matkami, żonami i doulami. W 2015 roku powołałyśmy do życia Fundację Polekont Istota Przywiązania, aby wspierać rodziców i rodziny z Krakowa i okolic, wzmacniać ich poczucie kompetencji oraz  pomagać odnaleźć im własną ścieżkę w rodzicielstwie. Spotkałyśmy się jako doule, czyli kobiety wspierające kobiety, matki wspierające inne matki. Połączyła nas idea pomagania. Jesteśmy różne, ale doskonale się uzupełniamy.

Kinga Pukowska

Jestem prezeską Fundacji Polekont Istota Przywiązania, już od 2004 roku wspieram młodych rodziców. W między czasie zostałam trenerką rozwoju osobistego i kompetencji miękkich, coachem, mediatorką oraz tutorką młodzieży. Jestem również współzałożycielką i wiceprezeską Stowarzyszeni Dobre Doule. Od 2006 roku zajmuję się noszeniem dzieci w chustach, a z racji ukończonych studiów jestem specjalistką w zakresie żywienia, szczególnie żywienia dzieci. Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci w Edukacji Domowej.

Magdalena Szaraniec

Jestem mamą Natalki i Szymona, doulą w trakcie procesu certyfikacji w Stowarzyszeniu Doula w Polsce (zapraszam na stronę Doula Kraków), Promotorką Karmienia Piersią. Wspieram kobiety w czasie ciąży, porodu i połogu. Moim marzeniem jest zostać położną: uwielbiam spotykać się z kobietami w ciąży, rozmawiać, pomagać, towarzyszyć im w trakcie porodu. Uważam, że to wielkie wyróżnienie móc brać udział w tak ważnych chwilach życia kobiet.

Zarząd Fundacji

W Zarządzie Fundacji Polekont Istota Przywiązania zasiadają:

• Kinga Pukowska – Prezes
  • Piotr Madej – Wiceprezes
Rada Programowa

W skład Rady Programowej Fundacji Polekont Istota Przywiązania wchodzą:

• Anna Gondek
  • Agnieszka Czerkawska