Coaching

Coaching

Rozmowa – czasem tego najbardziej potrzeba drugiemu człowiekowi

Pytamy, słuchamy, wymieniamy się doświadczeniami, konfrontujemy, kwestionujemy – to dzięki rozmowie możemy się rozwijać, zmieniając się lub umacniając w podjętych decyzjach.

Prowadząc liczne warsztaty dla rodziców dużo rozmawiam, często także po zajęciach, w kuluarach. Widzę wtedy, że rodzicielstwo wzbudza wiele wątpliwości, a szukanie właściwej drogi nie zawsze jest łatwe.

Nie ukrywam, że nie jestem ekspertem od wszystkiego. Nie mam czarodziejskiej różdżki, ani nie znam rozwiązań na każdy problem. Ale na pewno umiem zadawać właściwe pytania.

Czym jest coaching?

Coaching odkryłam w trakcie mojego szkolenia trenerskiego, kiedy okazało się, że tak naprawdę narzędzia coarchingowe stosuję od lat w mojej praktyce prowadzenia przeróżnych warsztatów. Definicji coachingu, jako zyskującej na popularności metody rozwoju osobistego i zawodowego, można znaleźć wiele.

Łączy je wszystkie określenie coachingu jako procesu, który ma przynieść korzyść osobie decydującej się z niego skorzystać.

Dla mnie osobiście coaching to:

  • umiejętność słuchania i zadawania pytań
  • towarzyszenie w zmianie
  • rzucanie nowego światła na zastany porządek rzeczy
  • wspólne porządkowanie i systematyzowanie osobistych zasobów
  • wspieranie i umacnianie w drodze do celu
  • wzmacnianie pewności siebie, która pozostanie z Tobą na stałe
Co mogę dla Ciebie zrobić?

Kinga Pukowska

Poprzez działania Fundacji Polekont spotykam się głównie z kobietami i to z nimi najczęściej prowadzę rozmowy, czasem bardzo długie. Macierzyństwo to zupełnie nowy etap w życiu, a często także imperatyw do głębszej zmiany, zarówno w obszarze osobistym, jak i zawodowym.

 Myślisz o swoim rozwoju osobistym, chcesz uporządkować swoje rodzicielskie priorytety w zrozumieniu swoich potrzeb? Może masz obawy w związku z nową życiową rolą, jaką okazało się rodzicielstwo? Zapraszam na coaching rodzicielski lub life coaching.

Myślisz o zmianie ścieżki zawodowej po zakończeniu przerwy związanej z opieką nad dzieckiem? Zapraszam na coaching kariery.

Zastanawiasz się, jak poprawić swoją relację z parterem, która zmieniła się po tym, jak zostaliście rodzicami? Zapraszam na coaching relacji.

Spotkajmy się!

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania indywidualnego. Oddzwonię w ciągu jednego dnia.Jeżeli wolisz porozmawiać telefonicznie lub za pomocą Skype lub innego komunikatora internetowego, zapraszam równie serdecznie do kontaktu. Oddzwonię w ciągu jednego dnia.Zapraszam do rzutu oka na Opinie na temat naszej działalności.