Warsztat: Angielski od kołyski

wtorek, 18 Cze 2019

Angielski od kołyski to wspaniała okazja do osłuchania się z językiem angielskim!

Podczas zajęć dzieci i ich rodzice poznają klasyczne rymowanki, najpiękniejsze piosenki i współczesne opowiadania angielskojęzyczne. Każdemu utworowi towarzyszy masażyk, zabawa lub rekwizyt, co wspiera zapamiętywanie i budowanie skojarzeń oraz pomaga w rozwijaniu relacji dziecka z rodzicem.

Dzięki prostym tekstom i łatwym do zapamiętania gestom, rymowanki można powtarzać w domu.

Zajęcia oparte są na uznanych programach i metodach nauczania języka angielskiego, dostosowanych do najmłodszych odbiorców.

Agata Wilson

Klub Rodziców Fundacji Polekont