Warsztat: Zaj臋cia z Kameleoni膮 Leoni膮 :)

Warsztat: Zaj臋cia z Kameleoni膮 Leoni膮 馃檪

Klub Rodzic贸w D膮bska
Zaj臋cia rozwojowe

pi膮tek, 15 pa藕 2021

Klub Rodzic贸w D膮bska

Serdecznie zapraszamy do udzia艂u w r贸偶norodnych wydarzeniach: warsztatach, zaj臋ciach i spotkaniach ze specjalistami.

W Klubie Rodzic贸w oferujemy:

• r贸偶norodne warsztaty o tematyce zwi膮zanej ze zdrowym stylem 偶ycia, rozwojem dzieci i podnoszeniem kompetencji rodzicielskich
  • zaj臋cia tw贸rcze dla dzieci i doros艂ych

Udzia艂 we wszystkich wydarzeniach Klubu Rodzic贸w jest bezp艂atny.

Na wszystkie wydarzenia Klubu Rodzic贸w obowi膮zuj膮 zapisy.

Udzia艂 wymaga akceptacji Regulaminu Klubu Rodzic贸w.

Tym razem Ania, kt贸ra zazwyczaj organizuje „wyciski” naszym mamom, zaprasza dzieci i rodzic贸w do wsp贸lnej zabawy.

Ania proponuje zaj臋cia w oparciu o metod臋 ruchu rozwijaj膮cego stworzon膮 przez fizjoterapeutk臋聽Weronik臋 Sherborne.

O co w tym chodzi? O rozwijanie za pomoc膮 ruchu 艣wiadomo艣ci w艂asnego cia艂a oraz otaczaj膮cej nas przestrzeni. To tak偶e usprawnianie ruchowe, dzielenie przestrzenie z innymi osobami oraz nawi膮zywanie kontaktu za pomoc膮 ruchu i dotyku.

Prosimy o przyniesienie kocyk贸w dla dzieci

Tatusiowie mile widziani! Prosimy aby zar贸wno dzieci jak i rodzice przyszli w strojach wygodnych do 膰wicze艅.

Zaj臋cia聽 przewidziane dla dzieci 1,5 r i starszych! Mo偶na zabra膰 starsze rodze艅stwo w wieku 3-6 lat.

Anna Gondek

Klub Rodzic贸w – D膮bska
ul. D膮bska 18D/LU5
Krak贸w , 31-572