Zajęcia ruchowe dla mam z dziećmi

Klub Rodziców Kurczaba

czwartek, 21 paź 2021

Klub Rodziców Kurczaba

Mamom czasem ciężko jest wybrać się na zajęcia fitness, no bo kto w tym czasie zajmie się ich dzieckiem? Dlatego w Klubie Rodziców na ćwiczenia zapraszamy mamy razem z dziećmi.

Zajęcia z elementami jogi i pilatesu, idealne jako pierwsze spotkanie z aktywnością ruchową po okresie połogu, ale także jako uzupełnienie codziennej matczynej rutyny.

Na zajęcia zapraszamy mamy po okresie połogu. Zalecamy także kontrolę u lekarza prowadzącego w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań medycznych.

Klub Rodziców – Kurczaba

• Udział w wydarzeniu: Wydarzenie bezpłatne (w okresie 2021-10-08 – 2021-10-21)