Joga dla dzieci w wieku 5-8 lat

czwartek, 4 mar 2021

Ćwiczenia są przeznaczone dla dzieci od do 5 do 8 lat

Trwają 45 minut

Zajęcia będą organizowane na Sali w lokalu naszej Fundacji, przy ul. Dąbskiej 18D/lu5, maty są dostępne na sali.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest rezerwacja miejsca oraz wpłata na konto Fundacji opłaty za zajęcia jog.

Spotkania z Misiem Joginem będą odbywały się cyklicznie, co czwartek.

Warunkiem realizacji zajęć jest zebranie się odpowiednio licznej grupy!

Co oferuje Miś Jogin? Odpowiada prowadząca zajęcia – Anna Wołos:

✔ Małe grupy, poziom dostosowany do wieku i umiejętności uczestników, zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem jogi dla dzieci.

✔ Każde zajęcia to inna tematyka: będziemy uczyć się różnych pozycji, rozwijać uważność i koncentrację, wspierać rozwój fizyczny i emocjonalny. Dbamy o koordynację wzrokowo-ruchową, rozwój motoryki małej czy równowagę.

✔ Zajęcia z jogi to nie tylko nauka asan, ale całościowa aktywność fizyczna i psychiczna, połączona w jedną całość. Stąd na macie poznajemy swoje ciało w różnych pozycjach, dbając o właściwą postawę i właściwy rozwój fizyczny dziecka. Rozmawiamy także o emocjach, uczymy się jak czerpać radość z wyciszenia i relaksu, zgłębiamy się w ćwiczeniach oddechowych, które są świetną lekcją uważności i koncentracji oraz zmniejszają stres.

✔ Wprowadzam elementy zabawy i gry, tak by rozwijać kreatywność dzieci i sprawić, by nie było czasu na nudę. Chętnie wykorzystuję ćwiczenia logopedyczne, sensoryczne, muzyczno-taneczne.

Anna Wołos

Fundacja Polekont
ul. Dąbska 18D/LU5
Kraków , 31-572