Prezent dla Babci i Dziadka - warsztaty florystyczne dla dzieci 7-10 lat

Oferta Fundacji
Rękodzieło

wtorek, 19 Sty 2021

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami!

A wszyscy wiedzą, że nic tak nie ucieszy Babci czy Dziadka, jak prezent wykonany własnymi rękami przez wnuki.

Mamy dla Was propozycję przygotowaną przez Łodygarnię: wyjątkowy salon florystyczny, czyli warsztaty tworzenia własnych kompozycji z roślin cebulowych dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Każde dziecko otrzyma swój zestaw materiałów do pracy i z niewielką pomocą rodzica będzie mogło stworzyć swoją własną kompozycję roślinną oraz udekorować doniczkę. W cenie biletu zawiera się jedna kompozycja.

Każdy uczestnik poza stworzeniem kompozycji otrzyma zadanie kreatywne: zdobienie doniczek z wykorzystaniem naturalnych elementów, takich jak suszone trawy, listki, kolorowe przyprawa, sól, suszone zioła, pestki czy chrobotek reniferowy (preparowany porost). Do klejenia użyjemy kleju Magik oraz plasteliny florystycznej.

Zapewniamy wszystkie materiały:

• roślinki cebulowe (1-2szt, w zależności od wielkości naczynia),
  • gliniana doniczka,
  • ziemia,
  • keramzyt,
  • elementy dekoracyjne, kolorowe pisaki, ozdobne piki, klej, plastelinę i inne materiały do dekoracji doniczek

Promocja na start – 65 pln

Dzieci dowiedzą się też czym są rośliny cebulowe oraz jak różne rośliny będą wyglądać kiedy rozkwitną.

Czas trwania warsztatu to około 60 min.

Potwierdzeniem udziału w warsztacie jest wpłata na konto Fundacji.
W tytule przelewu proszę wpisać „Warsztaty florystyczne”
Młodsze dzieci (3-6lat) zapraszamy na osobną grupę. Szczegóły pod tym linkiem.

Łodygarnia

Fundacja Polekont