Pokaz filmu Microbirth

Oferta Fundacji

poniedziałek, 25 mar 2019

„Microbirth – Poród w skali mikro” to pełnometrażowy film dokumentalny, w którym autorzy przyglądają się porodowi w zupełnie nowy sposób: poprzez soczewki mikroskopu. Śledząc najnowsze badania naukowe, film ujawnia wpływ sposobu narodzin na zdrowie naszych dzieci w dłuższej perspektywie, a potencjalnie nawet, jego wpływ na przyszłość ludzkości.

Film miał światową premierę 20 września ubiegłego roku. Dzisiaj, osoby dla których tematyka porodu jest bliska i ważna, organizują pokazy w lokalnych społecznościach.

Po pokazie filmu, który trwa około 80 minut, przewidziany jest czas na dyskusję.

Magdalena Szaraniec

ArtZona