Tajemnica Bożego Narodzenia

Oferta Fundacji

czwartek, 24 gru 2020

Znacie książkę „Tajemnica Bożego Narodzenia” Josteina Gaardera?

To historia Elizabeth i baranka, który uciekł z domu towarowego bo miał dość hałasu aparatów kasowych i towarzyszącej zakupom paplaniny.

Historia zaczyna się 1 grudnia i trwa aż do Wigilii.

Jeśli nie czytaliście tej opowieści to jest świetna okazja, żeby jej posłuchać. Mamy dla Was Mikołajowy prezent!

Wydawnictwo Czarne wyraziło zgodę, by książka to została przeczytana naszym klubowiczom!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do nagrania każdego rozdziału zapisz się na listę chętnych. Wyślemy Ci zaległe rozdziały, a do Wigilii codzienne będziemy przesyłać link do nowego nagrania.

Pamiętajcie tylko – nagranie zostało udostępniane tylko klubowiczom.

Klub Rodziców – Facebook