Spotkanie: Rozmowy o wychowaniu - granice

wtorek, 10 Lis 2020

Klub Rodziców Kurczaba

Wioski wsparcia

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań dla rodziców wzmacniających, wspierających i przygotowujących do dorastania naszych dzieci. Moment, kiedy słodkie maluchy dojrzewają, szukają swojej tożsamości i oddalają się od rodziców, aby żyć własnym życiem, bywa trudny dla obu stron.

W trakcie cyklicznych spotkań:

• spotykamy się razem
  • rozmawiamy o naszych bolączkach
  • dzielimy się doświadczeniami i trudnościami
  • pozwalamy innym spojrzeć z dystansem na frustrujące nas sytuacje
  • chwalimy się sukcesami i dobrymi chwilami z naszymi dziećmi

Dzielimy się swoimi doświadczeniami, rozmawiamy o konkretnych sytuacjach, wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań i dzielimy się wartościowymi lekturami, które mogą pomóc rodzicom zrozumieć, co dzieje się z ich dorastającym dzieckiem.

Zamknięcie w domach nie zamyka nas na trudności wychowawcze.

Zapraszam Was na spotkanie o granicach, które teraz, gdy więcej czasu spędzamy w domu, pewnie stale są naruszane i wzajemnie przekraczane.

Porozmawiamy o frustracjach i trudnościach, o tym jak te granice pokazywać i jak się o nie troszczyć.

To na pewno będzie bardzo interesujące  spotkanie, bo dzięki temu, że proponujemy Wam spotkanie na platformie Google Meet będziemy mogły wziąć w nim aktywnie udział.

Dlatego konieczne są zapisy, do zapisany poleci mail z linkiem do spotkania.

Kinga Pukowska

Klub Rodziców – Facebook