Warsztat: Zajęcia ze Smokiem Obibokiem

czwartek, 24 Wrz 2020

Tym razem Ania, która zazwyczaj organizuje „wyciski” naszym mamom, zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy.

Ania proponuje zajęcia w oparciu o metodę ruchu rozwijającego stworzoną przez fizjoterapeutkę Weronikę Sherborne.

O co w tym chodzi? O rozwijanie za pomocą ruchu świadomości własnego ciała oraz otaczającej nas przestrzeni. To także usprawnianie ruchowe, dzielenie przestrzenie z innymi osobami oraz nawiązywanie kontaktu za pomocą ruchu i dotyku.

Prosimy o przyniesienie kocyków dla dzieci

Tatusiowie mile widziani! Prosimy aby zarówno dzieci jak i rodzice przyszli w strojach wygodnych do ćwiczeń.

Anna Gondek

Klub Rodziców Fundacji Polekont