Zajęcia ruchowe dla mam z dziećmi

Zajęcia Mamo bądź fit!
Klub Rodziców Kurczaba

czwartek, 14 mar 2019

Zajęcia Mamo bądź fit!

Spotkania „Mamo bądź fit!” to połączenie spaceru z dzieckiem i lekkich ćwiczeń fizycznych pod okiem instruktorki. Do udziału zapraszamy mamy minimum 6 tygodni po porodzie naturalnym i 12 tygodni po porodzie przez cesarskie cięcie (przed podjęciem ćwiczeń sugerujemy skonsultować się z lekarzem).

45 minutowy spacer zostanie połączony z ćwiczeniami poprawiającymi ogólną sprawność ruchową, ale niezbyt obciążającymi. Coś na dobry początek wracania do formy „przedciążowej”.

Zajęcia odbywają się tylko przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć ze względu na złą pogodę lub zbyt duży smog.

Więcej o projekcie na stronie Mamo bądź fit!.

Klub Rodziców Kurczaba

Mamom czasem ciężko jest wybrać się na zajęcia fitness, no bo kto w tym czasie zajmie się ich dzieckiem? Dlatego w Klubie Rodziców na ćwiczenia zapraszamy mamy razem z dziećmi.

Zapewniamy:

• instruktorkę do prowadzenia zajęć
  • wygodną przestrzeń
  • wodę dla spragnionych
  • dużą dawkę pozytywnej energii
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą swojego ręcznika

Będą w niego wsiąkać siódme poty, wylewane pod okiem naszej instruktorki 🙂

Na zajęcia zapraszamy mamy po okresie połogu. Zalecamy także kontrolę u lekarza prowadzącego w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań medycznych.

Anna Gondek

Klub Rodziców Fundacji Polekont