Mamo bądź FIT!

Oferta Fundacji

czwartek, 30 sie 2018

Zajęcia Mamo bądź fit!

Spotkania „Mamo bądź fit!” to połączenie spaceru z dzieckiem i lekkich ćwiczeń fizycznych pod okiem instruktorki. Do udziału zapraszamy mamy minimum 6 tygodni po porodzie naturalnym i 12 tygodni po porodzie przez cesarskie cięcie (przed podjęciem ćwiczeń sugerujemy skonsultować się z lekarzem).

45 minutowy spacer zostanie połączony z ćwiczeniami poprawiającymi ogólną sprawność ruchową, ale niezbyt obciążającymi. Coś na dobry początek wracania do formy „przedciążowej”.

Zajęcia odbywają się tylko przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć ze względu na złą pogodę lub zbyt duży smog.

Więcej o projekcie na stronie Mamo bądź fit!.

Spotykamy się przy wejściu do parku od strony Parku Doświadczeń, przy al. Pokoju (vis a vis centrum handlowego M1). W razie kłopotów ze znalezieniem nas proszę dzwonić pod +48 603 905 605 lub +48 503 523 171.

Prosimy o posiadanie wyliczonej kwoty opłaty za zajęcia, za co bardzo dziękujemy 🙂 .

Park AWF
al. Pokoju