Warsztaty z Hafiją - Odstawienie

Warsztaty karmienia piersią
Oferta Fundacji

sobota, 16 lut 2019

Agata Aleksandrowicz to założycielka bloga Hafija.pl, który stanowi kompendium wiedzy o rodzicielstwie i karmieniu piersią, a tym samym jest jednym z najbardziej wpływowych blogów w Polsce. Agata jest dyplomowaną promotorką karmienia piersią i Wiceprezeską Zarządu Fundacji Promocji Karmienia Piersią.

Fundacja Polekont organizuje i zaprasza na warsztaty dotyczące odstawienia dziecka od piersi prowadzone przez Hafiję.

Czego dowiesz się w czasie warsztatów?

• jak długo karmić piersią
  • kiedy nie trzeba odstawiać dziecka od piersi (praca, żłobek, wpływ karmienia na zdrowie mamy i dziecka, leczenie w czasie karmienia piersią)
  • jak rozszerzać dietę przy odstawieniu od piersi
  • jak przygotować się do odstawienia od piersi
  • jak w karmienie i odstawienie może zaangażować się partner
  • jaki jest związek snu i karmienia piersią
  • jak sobie poradzić z karmieniem nocnym
  • jakie są pierwsze kroki w odstawieniu od piersi
  • jak wspierać dziecko w czasie odstawiania
  • czym jest samoodstawienie
  • o długim karmieniu piersią
  • jakie książki warto przeczytać
Jak najbardziej można przyjść z dzieckiem

Zachęcamy do udziału również ojców.

Uczestnicy otrzymują drukowane materiały z warsztatów oraz promocyjne naklejki od Hafiji.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
ul. Rajska 1

• Udział dla jednej osoby (cena promocyjna do końca stycznia): 79.00PLN (w okresie 2019-01-15 – 2019-01-31)
  • Udział dla pary (cena promocyjna do końca stycznia): 129.00PLN (w okresie 2019-01-15 – 2019-01-31)