Spotkanie: Aromaterapia i kotwice w hipnoporodzie

Klub Rodziców Kurczaba

środa, 26 lut 2020

Klub Rodziców Kurczaba

Położne w Royal Berkshire Hospital w Londynie, od wielu lat prowadzą badania nad zastosowaniem aromaterapii w porodzie. Obserwują niesamowite rezultaty niwelacji lęku, paniki, nudności, bólu przed i w trakcie akcji porodowej! W zależności od zastosowanej mieszanki pomagają kobietom na różne dolegliwości.

To zapachy tworzą najsilniejsze kotwice porodowe – jedną z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych technik hipnoporodu.

Spotkanie prowadzi: Beata Meinguer – hipnodoula,inicjatorka idei Błękitnego Porodu. Mama trójki dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu (hipnoporodu). Przy wielkiej pomocy swojego męża od ponad 6 lat wspiera kobiety w ciąży i ich rodziny. Od samego początku ukierunkowała swoje działania na przygotowanie psychiczne do porodu i świadome wybory.

Klub Rodziców Fundacji Polekont