Warsztaty z Hafiją - Odstawienie

Warsztaty karmienia piersią
Oferta Fundacji

sobota, 1 lut 2020

Agata Aleksandrowicz to założycielka bloga Hafija.pl, który stanowi kompendium wiedzy o rodzicielstwie i karmieniu piersią, a tym samym jest jednym z najbardziej wpływowych blogów w Polsce. Agata jest dyplomowaną promotorką karmienia piersią i Wiceprezeską Zarządu Fundacji Promocji Karmienia Piersią.

Warsztaty z Odstawienia od piersi prowadzone przez Hafiję ukończyło już ponad 2000 rodziców.

Dzięki nim dowiesz się jak odstawić dziecko od piersi wtedy kiedy będziecie tego chcieli lub potrzebowali.

Od prowadzącej: „W czasie warsztatów pomagam podjąć rodzicom decyzję o czasie i sposobie odstawienia dziecka od piersi. Powiem od czego zacząć i jakie metody pozwolą Wam rozwiać swoje obawy, że odstawienie to „droga przez łzy i nerwy”. Pomagam znaleźć ścieżkę w szacunku dla potrzeb i emocji obu stron relacji karmienia piersią.”

Czego dowiesz się w czasie warsztatów?

• kiedy nie trzeba odstawiać dziecka od piersi (praca, żłobek, wpływ karmienia na zdrowie mamy i dziecka, leczenie w czasie karmienia piersią)
  • jak rozszerzanie diety i jedzenie dziecka wpływa na jego sen oraz proces odstawienia
  • jak przygotować się do odstawienia od piersi
  • jak w karmienie i odstawienie może zaangażować się partner
  • jaki jest związek snu i karmienia piersią, czyli o co chodzi dzieciom, które budzą się co godzinę
  • jak usypiać dziecko inaczej niż przy piersi
  • kiedy dziecko zacznie przesypiać noc i kiedy noce mogą być ciężkie
  • czy możesz wyjść z domu bez dziecka
  • jakie mogą być pierwsze kroki w odstawieniu od piersi
  • jak wspierać dziecko w czasie odstawiania i jak dbać o swoje potrzeby w tym czasie
  • jak wygląda samoodstawienie i długie karmienie piersią
  • jakie książki warto przeczytać
Jak najbardziej można przyjść z dzieckiem. Warsztat przeznaczony dla rodziców dzieci po 6 miesiącu życia.

Zachęcamy do udziału również ojców.

Uczestnicy otrzymują drukowane materiały z warsztatów oraz promocyjne naklejki od Hafiji.

Agata Aleksandrowicz

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
ul. Rajska 1

• Udział dla jednej osoby (cena promocyjna do końca grudnia): 79.00PLN (w okresie 2019-12-11 – 2019-12-31)