Warsztat: Konwersacje z języka angielskiego

Wsparcie dla Ukrainy

piątek, 26 maj 2023

Ukraina UNICEF

Serdecznie zapraszamy do udziału w dodatkowych godzinach funkcjonowania Klubu rodziców, które kierujemy szczególnie do rodzin z Ukrainy. Projekt jest realizowany przy pomocy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Oferujemy:

• naukę języka polskiego dla obcokrajowców
  • konwersacje w języku angielskim
  • zajęcia umuzykalniające i sensoryczne dla dzieci

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy na konwersacje z języka angielskiego, na dowolnym poziomie.

Przy kawie i ciastku porozmawiamy na tematy rodzicielskie, zawodowe. Chętnie poruszymy z Wami tematy życia codziennego, poszukiwania pracy, ciekawych miejsc dla rodzin z dziećmi w Krakowie, dostępu do przedszkoli czy szkół, opieki zdrowotnej czy przygotowaniu do rodzicielstwa. Cokolwiek Was interesuje!

Przyjdź i porozmawiaj z naszą lektorką! Czeka na Ciebie co piątek z kawą i ciastkiem.

Dzieci mile widziane. Animatorka i nasza przestrzeń zabawy na pewno pomoże zorganizować ich czas.

Agata Wilson

Klub Rodziców – Kurczaba