Warsztat: Akwarelowe malowanie dla mam

Warsztaty artystyczne

poniedziałek, 9 sty 2023

Klub Rodziców Dąbska

Warsztaty dla mam – akwarele.

W styczniu zapraszamy na wspólne malowanie akwarelami obrazkowej historii.
Na pierwszych zajęciach wybierzemy głównych bohaterów (np. Misia, Liska itp), którzy przez kolejne tygodnie będą przeżywać różne przygody. Historie będziemy wymyślać po kolei. Możecie przyjść na wszystkie zajęcia albo tylko na jedne. Od Was zależy, z jakimi przygodami będą się mierzyć nasi bohaterowie.

Zapraszamy mamy do wspólnej pracy pod czujnym okiem Gosi i Magdy z Przetwórni Wspomnień.

Przetwórnia Wspomnień

Klub Rodziców – Dąbska