Spotkanie: Work Life Balance w życiu mamy

Klub Rodziców Kurczaba

wtorek, 28 cze 2022

Klub Rodziców Kurczaba

W świecie biznesowym przyjęło się już sformułowanie „work-life balance”.

W myśl teorii chodzi o to, aby znaleźć równowagę w życiu zawodowym i prywatnym, tak aby realizować się i znaleźć satysfakcję w każdym z nich.

A jak to wygląda w życiu rodzica, a szczególnie mamy, kobiety, często 24h na dobę zaangażowanej w opiekę nad dzieckiem (często bardzo wymagającym dzieckiem)?

W czasie spotkania spróbujemy zastanowić się

• jak pojawienie się dziecka wpływa na zaburzenie równowagi całego systemu (rodziny), jak i każdego członka rodziny.
  • Jakie obszary bywają często zaniedbane i jaki ma to wpływ na samopoczucie i relacje oraz czy poszukamy strategii na dbanie o to, co dbania wymaga.
  • jakie narzędzia mogą pomoc w kobiecej organizacji, szczególnie gdy do zarządzenia jest nie tylko czas własny ale i przestrzenie rodzinne, na różnym poziomie zaawansowania.
  • jak radzić sobie ze stresem, zmniejszyć jego niekorzystny wpływ na organizm

Kinga Pukowska

Klub Rodziców – Kurczaba