Warsztat: Wracam do gry!

sobota, 14 maj 2022
– niedziela, 15 maj 2022

Klub Rodziców Kurczaba

Czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny i bardzo potrzebny. Jednak macierzyństwo to nie jedyna ścieżka w jakiej większość kobiet chce się realizować. Rozwijanie swoich pasji może być nie tylko sposobem na zarabianie niezbędnych do życia pieniędzy, ale także dbaniem o siebie, swój dobrostan i równowagę wewnętrzną, a także inwestycja w przyszłość. Bo przecież dzieci kiedyś urosną, wyfruną z domu, a nas pozostawią z syndromem pustego gniazda.

Jednak jak zacząć?

Warsztaty „Wracam do gry” są dla Ciebie jeśli:

• jesteś mamą, która doświadczyła przerwy zawodowej w związku z wychowywaniem dzieci i chciałaby teraz wrócić na rynek pracy
  • jesteś mamą, która nie chce wracać do swojej poprzedniej pracy
  • jesteś mamą, która chce się przekwalifikować
  • jesteś mamą, która nie ma do czego wracać, ale bardzo chciałaby podjąć pracę zawodową
  • jesteś mamą, która nie chce wracać do pracy na pełen etat, ale zależy jej na pracy zawodowej w innym wymiarze
  • jesteś mamą, która myśli o rozwijaniu swoich pasji i otworzeniu swojego biznesu
  • jesteś mamą i nie wiesz jak zacząć, gdzie szukać, jak się przygotować

Pierwszeństwo udziału w projekcie mają mamy, które nie pracują od minimum 2 lat lub nigdy nie podjęły pracy zawodowej!

Zapraszamy Cię na weekendowe warsztaty „Wracam do gry!”

W programie:

• spotkanie z rekruterką dotyczące pisania atrakcyjnego cv, któremu żaden headhunter nie będzie mógł się oprzeć,
  • przygotowanie do udziału w rozmowach rekrutacyjnych
  • spotkanie dotyczące prawa pracy w obszarze macierzyństwa (szczególnie prawa matki karmiącej)
  • informacje o możliwościach prowadzenia własnej działalności/działalności nierejestrowanej
  • zajęcia rozwojowe w poszukiwaniu swoich mocnych stron, wymarzonej pracy, wyboru spersonalizowanej ścieżki zawodowej

Warsztaty trwają dwa dni, odbywają się w siedzibie Klubu Rodziców przy ul. Kurczaba 2, a udział w nich, dzięki Fundacji BNP Paribas, jest całkowicie bezpłatny.

Sobota 14.05.2022 w godzinach 9:30-17:00 (z przerwą na obiad)

Niedziela 15.0502022 w godzinach 9:30-17:00 (z przerwą na obiad)

Obowiązują zgłoszenia, organizatorzy skontaktują się z kandydatkami w związku z priorytetem dla osób, których przerwa zawodowa jest dłuższa niż 2 lata, w celu potwierdzenia udziału w wydarzeniu.

Zapisy trwają do 5 maja 2022.

Zapewniamy:

• materiały
  • przerwy kawowe

Nie zapewniamy:

• obiadu,
  • opieki nad dziećmi (ze względu na warunki lokalowe, nie mamy możliwości zapewnienia opieki dzieciom na tak długie zajęcia, by mamy mogły w komfortowych warunkach korzystać z zajęć)

Klub Rodziców – Kurczaba