Warsztat: Domowe SPA dla mamy

piątek, 28 sty 2022

Klub Rodziców Dąbska

Wioski wsparcia

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań dla rodziców wzmacniających, wspierających i przygotowujących do dorastania naszych dzieci. Moment, kiedy słodkie maluchy dojrzewają, szukają swojej tożsamości i oddalają się od rodziców, aby żyć własnym życiem, bywa trudny dla obu stron.

W trakcie cyklicznych spotkań:

• spotykamy się razem
  • rozmawiamy o naszych bolączkach
  • dzielimy się doświadczeniami i trudnościami
  • pozwalamy innym spojrzeć z dystansem na frustrujące nas sytuacje
  • chwalimy się sukcesami i dobrymi chwilami z naszymi dziećmi

Dzielimy się swoimi doświadczeniami, rozmawiamy o konkretnych sytuacjach, wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań i dzielimy się wartościowymi lekturami, które mogą pomóc rodzicom zrozumieć, co dzieje się z ich dorastającym dzieckiem.

Tego jeszcze u nas nie było!

Serdecznie zapraszamy mamy na mini SPA w Klubie Rodziców!

Pod czujnym okiem Moniki i z użyciem jej naturalnych wegańskich kosmetyków Arbonne będzie okazja przeżyć chwilę relaksu, odprężenia i zadbania o swoje dłonie, stopy i twarz.

Można przyjść z dziećmi!

Monika Madej