Warsztat: Zapamiętaj swój grudzień

Warsztaty kompetencyjne

piątek, 26 lis 2021

Klub Rodziców Kurczaba

Robimy „grudniownik” – mały notesik, w którym możemy zgromadzić w ciekawy sposób wspomnienia z tego miesiąca.

Ostatni miesiąc roku to czas, w którym jest mnóstwo specjalnych przygotowań i niezwykłych rytuałów.

Tworzenie grudniownika może być przygodą dla całej rodziny. Taki notesik pozwoli ocalić od zapomnienia piękne chwile, szczególnie teraz, gdy dzieci tak szybko rosną. Będzie co wspominać w przyszłości!

Przetwórnia Wspomnień

Klub Rodziców – Kurczaba

• Udział w wydarzeniu: Wydarzenie bezpłatne (w okresie 2021-11-19 – 2021-11-26)