Warsztaty makramowe - robimy kalendarz adwentowy

Warsztaty makramowe – robimy kalendarz adwentowy

Oferta Fundacji

sobota, 27 lis 2021

Czy masz już kalendarz adwentowy dla swoich dzieci?

Jeśli nie, albo masz ochotę na coś wyjątkowego w tym roku, zapraszamy Cię na warsztaty makramowe, w czasie których powstaną wyjątkowe, sznurkowe kalendarze adwentowe.

Nie musisz być makramowym ekspertem, zapraszamy wszystkich na każdym poziomie zaawansowania, również zupełnie początkujących.

Zapewniamy:

• wszystkie materiały
  • wsparcie i doświadczenie prowadzącej
  • dobrą kawę
  • 3h wspólnego motania

Planowany efekt – makramowa choinka, która stanie się oryginalnym i efektownym kalendarzem adwentowym, a jednocześnie modnym elementem wystroju wnętrza.

Zapraszamy do zapisów!

(Uwaga: rezerwacja miejsca wymaga opłacenia biletu wstępu. Rezerwacje nie opłacone w ciągu 3 dni roboczych będą anulowane. Więcej w Regulaminie uczestnictwa w wydarzeniach.)

Fundacja Polekont
ul. Dąbska 18D/LU5

• Udział w wydarzeniu: 150.00PLN (w okresie 2021-11-14 – 2021-11-27)