Dieta w ciąży i po porodzie

Warsztaty żywieniowe
Oferta Fundacji

poniedziałek, 28 sty 2019

Porozmawiajmy o jedzeniu! Przecież to, co jemy, buduje nasz organizm, odżywia nas i daje energię.

Ale gdy w grę wchodzi ciąża i karmienie piersią, wydaje się, że zawartość talerza ma jeszcze większe znaczenie. Na spotkaniu porozmawiamy o tym co ważne, choć nie zawsze oczywiste:

• czy przyszła mama powinna zwracać szczególną uwagę na swoją dietę?
  • co jeść, a czego unikać i dlaczego?
  • jak zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze w ciąży, a jak w czasie karmienia?
  • czym jest słynna dieta matki karmiącej?
  • spróbujemy też wymienić się miejscami, gdzie można znaleźć ciekawe i nietrudne przepisy dla całej rodziny

Spotkajmy się w Klubie Rodziców prowadzonym przez Stowarzyszenie Daleko Więcej.

Stowarzyszenie Daleko Więcej
ul. Berka Joselewicza 28