Warsztat: Recycling żywieniowy

wtorek, 21 Maj 2019

Masz kłopoty z planowanie rodzinnego menu? Jak to robić, żeby nie marnować jedzenia? Nie wiesz co zrobić, żeby w lodówce nie leżały maleńkie porcje jedzenia z kolejnych obiadów?

Przyjdź na warsztaty, aby wspólnie przemyśleć planowanie tygodniowego jadłospisu.

Wspólnie zastanowimy się, jak wykorzystać resztki z poprzednich posiłków do stworzenia smacznego dania w kolejnym dniu.

Zastanowimy się nad tym, co warto mieć w szafkach, w zamrażalniku czy w lodówce, aby w chwilach kryzysu lub niespodziewanych odwiedzin, na szybko zrobić coś z niczego.

Kinga Pukowska

Klub Rodziców Fundacji Polekont