Spotkanie: Zanurzmy się w świat zmysłów – o integracji sensorycznej

Spotkania

wtorek, 27 Lip 2021

Klub Rodziców Kurczaba

A.Jean Ayres, twórczyni teorii integracji sensorycznej napisała: Im wrażliwszy będziesz na zjawisko integracji sensorycznej w swym dziecku, tym lepiej będziesz mógł mu pomóc […] wieść szczęśliwe życie pełne sukcesów.

Podczas spotkania zastanowimy się wspólnie co to jest integracja sensoryczna, dlaczego to nie tylko moda? Jak wspierać nasze dzieci w procesie scalania zmysłów? Zwrócimy uwagę na pierwsze niepokojące sygnały w rozwoju naszych dzieci.

Warsztaty poprowadzi Linda Czarnek-Ogrodnik – nauczyciel, trenerka Smyko-Multisensoryki ® , prowadząca zajęcia sensoryczne w klubach rodzica. Studentka studiów Integracji Sensorycznej. Prywatnie mama dwójki przedszkolaków zafascynowana metodą Marii Montessori oraz przyrodą.

Klub Rodziców – Kurczaba