Klubowa kawa z ciachem

poniedziałek, 21 cze 2021

Klub Rodziców Kurczaba

Wioski wsparcia

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań dla rodziców wzmacniających, wspierających i przygotowujących do dorastania naszych dzieci. Moment, kiedy słodkie maluchy dojrzewają, szukają swojej tożsamości i oddalają się od rodziców, aby żyć własnym życiem, bywa trudny dla obu stron.

W trakcie cyklicznych spotkań:

• spotykamy się razem
  • rozmawiamy o naszych bolączkach
  • dzielimy się doświadczeniami i trudnościami
  • pozwalamy innym spojrzeć z dystansem na frustrujące nas sytuacje
  • chwalimy się sukcesami i dobrymi chwilami z naszymi dziećmi

Dzielimy się swoimi doświadczeniami, rozmawiamy o konkretnych sytuacjach, wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań i dzielimy się wartościowymi lekturami, które mogą pomóc rodzicom zrozumieć, co dzieje się z ich dorastającym dzieckiem.

Ciepła kawa to w macierzyństwie czasem prawdziwy luksus i nieosiągalne marzenie.

Ale mamy na pokładzie fundacyjnym dobre wróżki, które taką pyszną, gorącą kawę mogą przygotować, a może jeszcze znajdą coś do kawy!? 🙂

Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie przy kawie/herbacie. Porozmawiamy o tym co u nas słychać, powymieniamy się doświadczeniami, powspieramy, pobędziemy ze sobą. Nie ma to jak chwila w dobrym towarzystwie. A dzieci może na chwile zajmą się klubowymi zabawkami 😉

Zapraszamy 🙂

Magdalena Szaraniec