Spotkanie online: Wieczorne rozmowy o wychowaniu - wrażliwość

Klub Rodziców Dąbska

wtorek, 4 maj 2021

Klub Rodziców Dąbska

Z myślą o Tych, którzy nie mogą dołączyć do nas w Klubie, porozmawiamy o wysokiej wrażliwości:

Szacuje się, że około 15-20% populacji dzieci to osoby o wysokiej wrażliwości. Co to naprawdę znaczy?

Na spotkaniu porozmawiamy o tym, dlaczego niektóre dzieci więcej płaczą albo napotykają trudności tam, gdzie dla innych dzieci ich nie ma.

Porozmawiamy o tym, co może zrobić rodzic, aby wspomóc swoje dziecko, a także gdzie szukać wsparcia, gdy rodzicielskie zasoby są na wyczerpaniu.

To na pewno będzie bardzo interesujące  spotkanie, bo dzięki temu, że proponujemy Wam spotkanie na platformie Google Meet każdy może wziąć w nim aktywnie udział.

Dlatego konieczne są zapisy, do zapisany poleci mail z linkiem do spotkania.

Kinga Pukowska

Klub Rodziców – Google Meet