Rejestracja


Smyko-Multisensoryka® dzieci starsze (18 miesięcy-3,5 roku)

Smyko-Multisensoryka® dzieci starsze (18 miesięcy-3,5 roku)

Oferta Fundacji

Data

piątek, 7 Maj 2021

Godzina

12:00 – 13:00

O wydarzeniu

Długo oczekiwane, ogromnie popularne i świetnie wspierające dzieci we wszystkich obszarach rozwoju zajęcia Smyko-Multisensoryki ® w Fundacji Polekont!

Zapraszamy Was bardzo serdecznie na zajęcia z Lindą, która jak nikt inny, potrafi zaczarować dzieci i zaprosić ich do świata doświadczeń.

Zajęcia będą odbywać się cyklicznie  w piątkowe przedpołudnia.

Są to zajęcia sensoryczne, których program został stworzony w oparciu o założenia teorii integracji sensorycznej przez doświadczonego pedagoga, terapeutę integracji sensorycznej.

SMYKO – MULTISENSORYKA® to zajęcia o charakterze:

 • Rozwojowym – wspierają całościowy rozwój dziecka.
 • Profilaktycznym – zapobiegają powstawaniu deficytów sensorycznych – związanych z tzw. deprywacją sensoryczną (czyli zbyt małą ilością różnorodnych bodźców potrzebnych do prawidłowego rozwoju).
 • Przesiewowym – prowadzący jest w stanie wstępnie określić profil sensoryczny dziecka – jeśli dziecko nadmiernie poszukuje lub konsekwentnie unika pewnych bodźców sensorycznych. Jest to pierwszy krok w celu wykrywania zaburzeń integracji sensorycznej.
 • Edukacyjnym – rodzice i opiekunowie dowiadują się, w jaki sposób prawidłowo stymulować zmysły maluszka poprzez proste aktywności i zabawę. Zabawowym – zajęcia odbywają się poprzez zabawę.
 • Nastawionym na proces – a nie na efekt. Na zajęciach najważniejsza jest sama zabawa i doświadczanie, a nie wykonanie konkretnej pracy plastycznej czy zadania.

Miejsce wydarzenia

Fundacja Polekont
ul. Dąbska 18D/LU5
Kraków , 31-572

Opłaty za wydarzenie

 • Udział w wydarzeniu: PLN 40.00
 • Dni
  Godzin
  Minut
  Sekund