Wiosenne akwarelowe kwiaty

Warsztaty artystyczne

sobota, 17 kw. 2021

„Wiosna, ach to Ty!”

Przetwórnia Wspomnień, którą nasza społeczność dobrze zna z Klubu Rodziców, zaprasza na wspólne wiosenne malowanie akwarelowych kwiatów.

Ktoś kiedyś powiedział, że zamiast czekać, aż ktoś przyniesie Ci kwiaty, zacznij uprawiać swój ogród. Ale jeśli nie masz gdzie go uprawiać – namaluj je sobie!

Zapewniamy:

• wszystkie materiały (papier, farby, pędzle – wszystkie materiały wybiera Przetwórnia Wspomnień ,więc możecie być  pewni, że będą to produkty najwyższej jakości)
  • kameralną grupę
  • wsparcie merytoryczne
  • najlepszą atmosferę
  • dobrą kawę/ciepłą herbatę

Zapraszamy Cię na 2,5 godziny malowania, rozmów, relaksu i twórczej pasji.

Jako organizatorzy zastrzegamy (zgodnie z Regulaminem), że warsztaty odbędą się pod warunkiem zebrania minimalnej ilości osób. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji przez formularz oraz wpłata na konto Fundacji stosownej kwoty.

Przetwórnia Wspomnień

Fundacja Polekont
ul. Dąbska 18D/LU5
Kraków , 31-572