Spotkanie z Anną Kotlińską – o karmieniu piersią

2018-12 Spotkanie z Anną Kotlinską

W ramach grudniowego spotkania z cyklu Mleczne Wsparcie, w zaprzyjaźnionej ArtZonie w dniu 4 grudnia 2018 o godzinie 12:30, odbyło się spotkanie z Anną Kotlińską: położną, certyfikowaną doradczynią laktacyjną (CDN CNoL) oraz badaczką mleka kobiecego.

Ania opowiedziała o najczęstszych kłopotach, jakie mogą pojawić się na początku karmienia piersią. Podpowiedziała jak sobie z nimi radzić, jak właściwie je rozpoznawać i gdzie szukać pomocy.

Choć karmienie piersią jest fizjologiczne i naturalne, dość często staje się wyzwaniem, szczególnie na początku. Wiele trudności łatwiej pokonać, gdy zna się ich powody. Ania na co dzień pomaga młodym mamom w ich mlecznej drodze. Udziela indywidualnych porad laktacyjnych dojeżdżając do domu i obserwując mamę i dziecko w ich naturalnym, bezpiecznym środowisku.

Spotkania w cyklu Mleczne Wsparcie mają charakter grupy wsparcia. To miejsce gdzie młode mamy, a także kobiety oczekujące narodzin swojego dziecka, mogą spotkać się i wymienić doświadczeniami i wątpliwościami. To miejsce gdzie słuchamy i rozmawiamy, ale nie oceniamy. Nie krytykujemy decyzji i wyborów, natomiast wspieramy w chwilach słabości, pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania oraz wymieniamy się wartościowymi kontaktami do wspierających specjalistów.

2018-12 Spotkanie z Anną Kotlinską