Polski Tydzień Promocji Karmienia Piersią

Jak co roku, także w 2018 Fundacja Polekont aktywnie zaangażowała się w Polski Tydzień Promocji Karmienia Piersią. W wielu miejscach w Polsce odbyły się w tym czasie różnego rodzaju akcje i spotkania promujące karmienie mlekiem mamy. Nasza Fundacja zorganizowała specjalne spotkanie w ramach Ogólnopolskiej Akcji Mlekoteka:

Gdzie?
ArtZona, os. Górali 4
Kiedy?
5 czerwca 2018, godzina 12:30-14:30

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Mleczne Wsparcie, a więc w celu rozmów o czymś, co z założenia jest proste i naturalne, ale jednak często staje się wyzwaniem: o karmieniu piersią.

Zapraszamy do lektury Mlecznych Historii, czyli opowieści mam, które postanowiły podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z karmieniem piersią: czasem trudnymi i dramatycznymi, ale zawsze niezwykle budującymi.