1. Wprowadzenie

1.2. Operatorem Serwisu, dalej zwanym Operatorem jest Fundacja Polekont Istota Przywiązania (KRS 0000539190, NIP 6821770452, REGON 360555650), dalej zwana Fundacją.

1.3. Każda osoba korzystająca z Serwisu dalej zwana jest Użytkownikiem.

2.1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem:

• automatycznie pobieranym adresie IP zapisywanym w dziennikach logowania

2.2. Adresy IP są gromadzone anonimowo wyłącznie w celach statystycznych lub jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

• dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości
  • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła

3. Postanowienia końcowe